Стратапи: бізнес і інвестування в Україні
В Стартап школі НУБіП України проведено майстер-класи з питань міжнародного досвіду щодо інноваційного підприємництва СЕО Green Clinic LifeScience Global OU Денісом Радіком.
Майстер-клас з питань бізнесу і інвестування в Україні проведено командою технологічного кластера Radar Tech, яка заявила про запуск програми розвитку стартапів "MHP accelerator" в АПК з одним з найбільших агрохолдингів України "Миронівський хлібопродукт" (МХП).
Марія Романова – керівник проекту технологічного кластера Radar Tech наголосила на пріоритетах, які при відборі буде надано стартапам, зокрема це сім напрямів: діджіталізація, інновації в автоматизації промислового виробництва, торгові майданчики, енергоефективність, інновації в корпоративному управлінні, інновації кінцевого продукту.
Юрий Шлончак начальник відділу експорту агродепартаменту «Миронівський Хлібопродукт» охарактеризував інноваційну діяльність підприємства.
MHP ACCELERATOR – це унікальна конкурсна програма від Radar Tech, Agrohub та МХП, орієнтована на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері агробізнесу.
Автономне досягнення GreenClinic LifeScience полягає у глибокому розумінні екосистем, збереженні унікальних науково обґрунтованих прикладних послуг з біорізноманіття для планування та управління екосистемами, здатних максимально відповідати потребам підприємств та приватних осіб, з досвідом та ресурсами для підтримки таких складних областей, як корпоративної стійкості та біорізноманіття, природоохоронного розвитку та будівництва, а також інших пов'язаних з цим аспектів.
Євгенія Вітер (керівник відділу лабораторних досліджень) також поділилась своїм досвідом в компанії ГК «Імперія Агро».
Фінансування програми організовує МХП
Катерина Корченко менеджер з внутрішніх та зовнішніх комунікацій департаменту управління персоналом, навела приклади успішних стартапів профінансованих «Миронівський Хлібопродукт».
Перед виступаючими виступили декілька слухачів Стартап школи з метою попередньої оцінки їх інноваційних ідей. Гості запропонували представити їх у формі стартап проекту і прийняти участь у конкурсі.
Далеко не всі наукові розробки можуть бути стартапами, проте той креативний запал, який був в аудиторії надихнув майбутніх стартаперів на нові досягненння і в жодному випадку перші труднощі не повинні стати перепоною, зазначає Витвицька Ольга.
Успішних стартап проектів!