top of page

Положення про стартап школу НУБіП України

1. Загальні положення

  1.1. Стартап школа НУБіП України (далі - Стартап школа) – проект підготовки  стартап-проектів та високотехнологічних фірм (на базі кафедри менеджменту інноваційної діяльності (далі - Кафедра) Навчально-наукового інституту післядипломної освіти (надалі – ННІ) Національного університету біоресурсів і природокористування України (далі - Університет).

  1.2. Стартап школа НУБіП України створена за наказом ректора від 26.06.2017 р.  № 607  з метою сприяння розвитку інноваційного середовища в агропромисловому виробництві і для створення якомога більшої кількості  стартап-проектів та високотехнологічних фірм на базі НУБіП України.

  1.3. Стартап школа НУБіП України безпосередньо підпорядковуються завідувачу Кафедри.

  1.4. Стартап школа НУБіП України у своїй діяльності керується нормативними документами органів управління освітою, Статутом Університету, рішеннями вчених рад Університету та ННІ, розпорядженнями проректорів, начальника науково-дослідної частини (НДЧ) Університету, завідувача Кафедри та цим Положенням.

2. Завдання Стартап школа НУБіП

До завдань Стартап школи  НУБіП відносять такі:

     2.1. Організація та забезпечення консультацій для менеджерів і тренерів Стартап Школи.

   2.2. Забезпечення слухачів Стартап Школи робочими місцями, укомплектованими сучасним обладнанням, зокрема персональними комп'ютерами з підключенням до локальної мережі Університету та мережі Інтернет, мультимедійними проекторами, електронними методичними матеріалами.

     2.3. Створення на робочих місцях безпечних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства.

   2.4. Проведення менеджерами і тренерами Стартап Школи на високому рівні навчальних занять згідно з діючими навчальними планами та графіком.

   2.5. Систематичне оновлення та удосконалення навчально-лабораторної бази, технічних засобів навчання, комп'ютеризації та автоматизації навчального процесу тощо.

   2.6. Залучення партнерів (органів самоврядування, державних адміністрацій, фірм, інвестиційних фондів, бізнес-ангелів) до реалізації проектів.

  2.7. Забезпечення набору і навчання в Стартап Школі студентів, аспірантів, науковців, винахідників за програмою НУБіП України.                                

     2.8. Відбір і виведення на інвесторів перспективних  стартап-проектів.

3. Функції Стартап Школи

Функціями Стартап Школи є такі: 

    3.1. Проведення занять згідно з діючими навчальними планами та графіком навчального процесу.

  3.2. Вдосконалення якості начального процесу та активна участь менеджерів, тренерів і учасників Стартап Школи у інноваційній системі  Університету.

  3.3. Створення всім учасникам навчального процесу належних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства

    3.4.  Відбір перспективних  стартап-проектів.

    3.5. Проведення конкурсів, пітч сесій, фестивалів стартап проектів…

4. Управління діяльністю Стартап Школи

    4.1. Стартап Школу  очолює завідувач кафедри, який призначається на посаду і звільняється з неї за наказом ректора Університету і несе персональну відповідальність за виконання покладених на Стартап Школу  завдань і своїх функцій.

    4.2. На всіх рівнях, де вирішуються питання діяльності Стартап Школи, керівник Стартап Школи бере безпосередню участь.

5. Взаємовідносини з іншими підрозділами

Стартап Школа у своїй роботі взаємодіє:

    5.1. З Кафедрою, до складу якої вона входить, - з метою реалізації навчального процесу та участі у інноваційній системі Університету.

    5.2. З ННІ - з метою забезпечення єдиного підходу до реалізації завдань навчального процесу, обміну досвідом, спільного використання навчальної бази.

    5.3. З деканатами факультетів та дирекціями інститутів Університету з метою реалізації вимог щодо підготовки стартап проектів відповідного напряму, їх експертизи.

    5.4. З навчальним відділом Університету - з метою організації та забезпечення навчального процесу.

   5.5. З науково-дослідною частиною Університету - з метою організації виконання на високому науковому рівні фундаментальних досліджень та прикладних розробок, спрямованих на реалізацію пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки.

   5.6. З науковим парком «Стале природокористування та якість життя» з метою організації  та раціонального впровадження, комерціалізації інноваційної продукції, технологій.

   5.7. З органами самоврядування, державними адміністраціями, фірмами, інвестиційними  фондами, венчурними фондами, бізнес-ангелами з метою спонсорської, контактної підтримки, реалізації проектів.

  5.8. З іншими спорідненими структурними підрозділами Університету - з метою покращення організації та забезпечення діяльності Стартап школи.

6. Відповідальність

    6.1.Відповідальність Стартап школи реалізується через відповідальність її завідувача та менеджерів. При цьому відповідальність кожного працівника індивідуальна і залежить від обов'язків та функцій згідно з їх посадовими інструкціями.

       6.2. Стартап школа несе відповідальність за:

  • своєчасність та якість виконання покладених на Стартап школу обов'язків, наказів ректора Університету, розпоряджень проректорів та завідувача Кафедри.

  • об'єктивність даних статистичної інформації та звітності;

  • організацію праці та стан трудової дисципліни працівників Стартап школи.

7. Припинення діяльності Стартап школи

    7.1. Стартап школа  припиняє діяльність за наказом ректора Університету на підставі рішення вченої ради.

bottom of page